wzornik 
 
 recycled
SH RECYCLED 350 g, rustykalny 100% recyclingowy – kolor brązowy.
 cyclus
EKO BIAŁY 350 g, papier o matowej powierzchni, produkowany w 100% z makulatury- kolor biały.
 kreda1
Keaykolour KREDA 250 g. Elegancki papier z wtrąceniami eko w 100% składający sie z surowców wtórnych-  kolor biały.
 zloto
Keaykolour BIAŁY/ZŁOTO 250 g. Elegancki papier z delikatnymi nieregularnymi plamkami złota, składający sie z surowców wtórnych-  kolor biały. 
 srebro
Keaykolour BIAŁY /SREBRO 250 g. Elegancki papier z delikatnymi nieregularnymi plamkami srebra, składający sie z surowców wtórnych-  kolor  biały.  
 carmel
Keaykolour CAMEL 300 g. Elegancki  gładki papier w kolorze ziemi, który w 100% składa się z surowców wtórnych – kolor brązowy, odcień ziemisty.   
 
Carmin
Keaykolour CARMIN 300 g. Elegancki gładki papier w odcieniu Karminowym, który w 100% składa się z surowców wtórnych- kolor nasyconej głębokiej czerwieni.
 
oliva
CRUSH OLIWA 350g. Papier w 100% składający  się z surowców wtórnych z dodatkiem miazgi owocowej – kolor zielony, odcień oliwkowy.
 corn
CRUSH cORN 350g.  Papier w 100% składający  się z surowców wtórnych z  dodatkiem miazgi owocowej – kukurydza,  kolor  biały.
 kiwi
CRUSH KIWI 350 g. Papier w 100% składający  się z surowców wtórnych z  dodatkiem miazgi owocowej –  kolor zielony, odcień kiwi.
 
crush grape
CRUSH GRAPE 350 g. Papier w 100% składający  się z surowców wtórnych z  dodatkiem miazgi owocowej  –  kolor szary z delikatną nutą czerwieni, odcień różowych winogron.
 
remake oyster
REMAKE OYSTER 250 g. Papier upcyclingowy, zawiera 25% przetworzonych odpadów skór z produkcji pasków, torebek, odzieży czy butów. W 100% podlega recyklingowi.  Pozostałości skórzane są widoczne na powierzchni i dają charakterystyczny wygląd. Kolor słomkowy, odcień słoneczny.
 
remake sand
REMAKE SAND 250 g. Papier upcyclingowy, zawiera 25% przetworzonych odpadów skór z produkcji pasków, torebek, odzieży czy butów. W 100% podlega recyklingowi.  Pozostałości skórzane są widoczne na powierzchni i dają charakterystyczny wygląd. Kolor piaskowy, odcień brzoskwiniowy.
 
remake sky
REMAKE SKY 250 g. Papier upcyclingowy, zawiera 25% przetworzonych odpadów skór z produkcji pasków, torebek, odzieży czy butów. W 100% podlega recyklingowi.  Pozostałości skórzane są widoczne na powierzchni i dają charakterystyczny wygląd. Kolor turkusowy.
 
remke smoke
REMAKE SMOKE 250 g. Papier upcyclingowy, zawiera 25% przetworzonych odpadów skór z produkcji pasków, torebek, odzieży czy butów. W 100% podlega recyklingowi.  Pozostałości skórzane są widoczne na powierzchni i dają charakterystyczny wygląd. Kolor szary.
 
czarny
 KREATIVKARTON CZARNY 270G –  karton wyprodukowany w 100% z makulatury, barwiony w masie, z certyfikatem Blue Angel.