Etykiety eko

naklejkaekpudełka

Wykonujemy naklejki na papierach ekologicznych i ozdobnych, w technologii druku cyfrowego z możliwością użycia białego koloru. Naklejki mogą posłużyć jako etykiety na pudełka, butelki na wina, nalewki, oleje, słoiki z miodem, z przetworami, świece, puszki, pojemniki, torebki np. na kawę czy herbatę, kubeczki. Nasze naklejki bardzo dobrze sprawdzą się jako naklejki w punktach usługowych typu kawiarnia, cukiernia, piekarnia, palarnie kawy czy sklepy kolonialne.  Etykiety mają również zastosowanie w branży kosmetycznej i beauty. Z naszych etykiet korzystają różne manufaktury oraz pracownie rękodzielnicze.

naklejkaekpudełka1

 

Etykiety są wycinane w dowolnym ustalonym przez Państwa kształcie. Naklejki są wykonywane na papierze w formacie A3 naciętym lub rycowanym od góry. Istnieje możliwość nacięcia papieru od spodu.

Papiery do produkcji etykiet można zobaczyć w naszym WZORNIKU, w którym mamy papiery ekologiczne takie jak (Kraft, Kraft natural, Bioorganic, Biały eko) jak również ozdobne (Czarny, Czerwony, Prążkowany biały, Prążkowany kremowy, Perłowy).

naklejkaekowina

naklejkaekowina1

naklejkaekprzetwory

naklejkaekprzetwory1

naklejkaekwypiekiMożliwość komentowania została wyłączona.